Kamerové a IP systémy

  Díky neustále se snižujícím pořizovacím cenám kamerové systémy v poslední době zažívají nevídaný boom. Kamerovými systémy můžete monitorovat venkovní prostranství, interiéry domů. kanceláře, provozovny. Obraz se digitálně zaznamenává na harddisk do zařízení DVR po dobu několika dnů (třeba i měsíc). Pak se nejstarší záznamy automaticky přehrávají. Hojně využívanou funkcí je detekce pohybu. Při aktivaci této funkce zařízení nahrává pouze v případě, když se zorném poli něco pohybuje. Nenahrávají se události, kde se nic neděje, což Vám ulehčí případné další monitorování nahraných událostí.

 


 Vzdálený dohled do objektu

Kamerové systémy umožňují i takzvaný „vzdálený dohled“. Ten umožňuje spojit se s kamerovým systémem přes internet (z PC nebo Vašeho chtrého telefonu) odkudkoliv a využívat plnohodnotně veškeré funkce systému (přepínat kamery, zoomovat, hledat v záznamech….)

 Z praxe: výběr vhodného druhu kamery, zvolit patřičný úhel není jednoduché. Proto nás neváhejte kontaktovat - i nezávazně, nejlépe v objektu kde by se měl KS instalovat . Společně věc probereme a na základě Vašich požadavků navrhneme cenovou nabídku.     Vše samozřejmě zdarma


 

Rozdělení kamer dle vlastností najdete v podmenu.

 

Speciální akce!!!

Potřebujete vyřešit momentální problém na pracovišti, na stavbě, potíže se sousedy....

Využijte pronájmu kamerového systému na časově omezený čas. Připravený a nastavený kamerový systém Vám zapůjčíme, či pomůžeme nainstalovat. Systém nabízí nepřetržitý záznam, nebo záznam na základě pohybu v zorném poli a to na cca 20 dnů nazpět. Do systému je možné instalovat i citlivý mikrofon.