Alarmy, zabezpečovací technika

  - Jedná se o elektronickou ochranu Vašeho majetku, jako jsou domy, byty, kanceláře, provozovny, venkovní prostory... Systémy reagují na vloupání, požár, únik plynu, rozbití skla, tísňový signál od uživatele, pokus o sabotáž atd. Systémy se vyznačují vysokou spolehlivostí, vysokou mírou zabezpečení a jednoduchou obsluhou. Podle nastalé situace varuje místně (sirénou), podává poplachovou zprávu telefonicky (do všech sítí), umí komunikovat s pultem centrální ochrany (hlídací agentura). Pro svou spolehlivou funkci užívá nejmodernější metody digitálního zpracování signálu a bezdrátového přenosu informací. Jsou velice spolehlivé a nejsou tak drahé, jak si řada lidí myslí. Cenově jsou srovnatelné s běžnými elektrickými spotřebiči, které jsou v každé domácnosti samozřejmostí. Je potřeba si uvědomit, že je chráněn majetek s mnohonásobně vyšší hodnotou, než je pořizovací cena alarmu, nemluvě o pocitu, že někdo cizí naruší naše soukromí či dokonce ohrozí v afektu náš život. Výrobek splňuje přísné požadavky mezinárodních norem, včetně pravidelné kontroly připravenosti jeho jednotlivých částí. Zabezpečovací systém stupně 2 dle ČSN EN50131-1. Výrobek je certifikován dle ISO 9001 a je schválen Českou asociací pojišťoven.

 

Z praxe: Návrh instalace EZS je vždy individuální záležitost. Proto nás neváhejte kontaktovat - třebaže nezávazně, nejlépe v objektu kde by se měl EZS instalovat . Společně věc probereme a na základě Vašich požadavků navrhneme cenovou nabídku.                     Vše samozřejmě zdarma

 

Do systému se dá připojit velká spousta detektorů:Detektory pohybu, detektory rozbití skla, dveřní magnetické kontakty, požární detektory, detektory úniku plynu, detektor zatopení vodou….

Při narušení střeženého prostoru EZS dokáže rozeznít venkovní, vnitřní sirénu, dokáže Vás vyrozumět GSM komunikátorem SMS nebo zavoláním popřípadě vyrozumět PCO (pult centralizované ochrany).Systém můžete ovládat pomocí klávesnice nebo pohodlně použít dálkové ovladače-klíčenky.

 

Systémy umožňují nastavit i takzvané „noční střežení“, kde je objekt částečně hlídán (např. garáž, kůlny, altán, přízemí domku…) a uvnitř domu se můžete klidně pohybovat.

 

Systémy se dělají  i bezdrátové. Výhodou bezdrátových je snadná a velice rychlá instalace, kde není potřeba kabeláž zasekávat pod omítku, nebo pl. lišty. Detektory jsou napájené z baterie.

 

 

Pro vysokou spolehlivost a komfort nabízených služeb,skvělý design, jednoduché ovládání montujeme převážně výrobky značky JABLOTRON.

Zde je odkaz na krátké video představující funkce a logiku instalace zabezprečovacího systému v rodinném domě.

 

 

 

--


Fotogalerie: Alarmy, zabezpečovací technika

Tato fotogalerie je prázdná.