Střežení PCO - projekt OKO 1

     GSM komunikátor

S tímto zařízením máte zabezpečený objekt plně pod kontrolou.

Toto zařízení dokáže v případě poplachu zavolat a poslat SMS až na 8 telefonních čísel. Z SMS se dozvíte, kde poplach nastal (v jaké místnosti se pachatel nachází), o jaký typ poplachu se jedná (pohyb v objektu, otevření dveří, požární poplach…)Pomocí tohoto komunikátoru můžete objekt na dálku zajistit/ odjistit a nebo v objektu sepnout spotřebiče. Této vlastnosti se hodně využívá, pokud si např. dálkově chcete sepnout vytápění (přijet do příjemně vytopeného pokoje nebo domu) nebo zapnutí bojleru atd. Spínat spotřebiče můžete pomocí SMS nebo přes internet, nebo aplikací ve Vašem telefonu.

 

 

PCO – pult centralní ochrany

 Skvělá akce!

U instalací EZS systémů Jablotron (s GSM komunikátorem) se ke každé instalací dává střežení na PCO zdarma po dobu třech měsíců. Po tuto dobu si můžete bezplatně vyzkoušet jaké to je, když se o ochranu Vašeho majetku stará bezpečnostní agentura – nechte tuto starost profesionálům. Více na OKO1 .

 

 Ceník služeb PCO

 

Nekomerční objekty,RD, byty a domácnosti

Komerční objekty,   obchody, firmy
HLÍDÁNÍ:

336,-Kč bez DPH           

400,-Kč s DPH

400,-Kč bez DPH

476,-Kč s DPH

STŘEŽENÍ:

550,-Kč bez DPH  

655,-Kč s DPH

800,-Kč bez DPH 

952,-Kč s DPH

         
  • Hlídání - v případě poplachu Vám operátor PCO zavolá. Sami rozhodnete, zda má být vyslán placený výjezd zásahové skupiny nebo kdo další má být informován. Při této službě nemůže být zásahová skupina vybavena klíčem k objektu. Po zásahu budete informováni o výsledku.
  • Střežení - při této službě je objekt v evidenci zásahové služby. Ta může být vybavena klíčem k objektu. Výjezd při poplachu se děje automaticky. Ceny za různé typy výjezdů jsou uvedeny dále.
  • Střežení plus – shodná se službou Střežení, ale zahrnuje v ceně čtyři výjezdy ročně k poplachu, u kterého není zjištěna příčina.

 Podrobnosti o službách PCO získáte na tel: 800 800 522, nebo na www.oko1.cz a jsou též uvedeny v příloze smlouvy.